Módní reputace napravena! Cruz ohromila v Cannes, sváděla v černé a ukázala štíhlou figuru

10. května 2018 v 19:23 | Alčísz |  .*.Společenské akce.*.

Úvodem filmového festivalu v Cannes se španělská herečka Penélope Cruz, hvězda zahajovacího filmu Všichni to vědí, oblékla do archivního modelu Chanel, nebyla to však stoprocentní výhra.


Slavná kráska si totiž zvolila róbu, která jaksi nelichotila její postavě a z některých úhlů působila opticky tak, jakoby jí přidávala zbytečná kila a deformovala postavu (foto ZDE). Dvojnásobná matka, která si v novince režiséra Asghara Farhadiho zahrála po boku manžela Javiera Bardema, si však reputaci stihla napravit už o pár hodin později.

Na oficiálním focení tiskovky se Cruz předvedla opět ve značce Chanel, tentokrát jí však model černých šatů s aranžovanou vlečkou z krajky vyzvedl ukázkový štíhlý pas a souměrné křivky. Tmavovláska, která již překročila čtyřicítku, vypadala opravdu půvabně a zároveň velmi sexy.

Do Cannes se v nejbližších dnech slétnou hvězdy filmové branže z celého světa. O hlavní cenu na festivalu soutěží 21 snímků, přičemž tento rok je porota v ženské převaze. Vedle čtyř mužů ji tvoří pět žen - v čele poroty stojí australská hvězda Cate Blanchett. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama