Svůdné brunetky zdobily baletní gala. Jedna prozradila, jak to má se sexem

27. února 2018 v 19:16 | Alčísz |  .*.Společenské akce.*.
U nás se plesá v Obecním domě, Los Angeles žije zcela jiným druhem bálů. Ale jedno jim nechybí, krásné ženy v přitažlivých róbách či šatech.


Přesně tak to vypadalo i na víkendovém baletním gala, kam se přišly podívat známé tváře z filmu či televize. Trošku to vypadalo jako nadvláda brunetek, jelikož na červeném koberci se objevily skoro samé tmavovlásky. Pozornost na sebe přitáhla Camilla Belle, Emmanuelle Chriqui či Jenna Dewan-Tatum.

Poslední jmenovaná, oblečená do večerní toalety J. Mendel, se teprve nedávno svěřila magazínu Health, že se slavným manželem Channingem Tatumem si zatím nemusí plánovat sex. "Znám mnoho párů, které to tak mají, musí si zkrátka dát sex do kalendáře," uvedla.

"Ještě si neplánujeme náš sex, ale pravda je, že si plánujeme, kdy se můžeme vidět. Takže vlastně to možná tak trochu je i plánování intimností," uvedla upřímně herečka, tanečnice a moderátorka.

S Tatumem jsou zatím rodiči jednoho potomka a přestože má brunetka 37 let, zatím dalšího potomka neplánuje. "Nechávám na vesmíru, ať mi ukáže cestu. Líbí se mi idea dalšího dítěte a možná to i někde je v mé budoucnosti naplánováno, ale dozvím se to až v danou chvíli. Tehdy budu vědět, že ano," doplnila.

Camilla Belle (šaty Carolina Herrera Pre-Fall 2018)

Emmanuelle Chriqui

Jenna Dewan-Tatum (šaty J. Mendel Pre-Fall 2018)


Sofia Carson (šaty Monique Lhuillier Spring 2018)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama