Optická iluze! Krásná Lawrence na newyorské premiéře Rudé volavky jako naostro, ale na modelku si netroufla...

27. února 2018 v 19:57 | Alčísz |  .*.Filmové premiéry.*.
Další z premiér filmu Rudá volavka se konala v pondělí podvečer v New Yorku. Nechyběla samozřejmě hlavní hvězda, herečka Jennifer Lawrence, v provokativní večerní róbě.


Blondýnka, která ztvárnila ve snímku tajnou agentku vychovávanou v ústavu pro mladé ženy, z nichž dělají efektivně smrtící zbraně a špiónky, se objevila na promítání v kreaci Christian Dior Couture. Nikoho asi nepřekvapí, že opět volila tuto značku, Lawrence je její globální reklamní tváří už několik let.

Už první pohled na sedmadvacetiletou krásku zaujal, na první pohled to totiž vypadalo, že herečka má pod průhledným živůtkem pouze odhalenou kůži a že se vydala do společnosti výrazně odhalena. Šlo však jen o optickou iluzi, herečce šaty samozřejmě podšili tělovou látkou.

Na nedávné módní přehlídce konané před měsícem v Paříži, byla modelka o něco odvážnější. Před objektivy z celého světa kráčela ve stejných šatech, kterým však podšívka chyběla. Bylo by zajímavé vidět, jaký masivní zájem by hvězda vyvolala v případě, že by se její intimní partie dostaly do pozornosti. To by však asi musela být jiná než americká hvězda.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama