Zapomeňte na akční krásku! Milla Jovovich jako éterická víla na premiéře filmu Resident Evil: Poslední kapitola v LA

29. ledna 2017 v 12:13 | Alčísz |  .*.Filmové premiéry.*.

Premiéra filmu Resident Evil: Poslední kapitola patřila nejen herečce Mille Jovovich a jejímu manželovi, který se postaral o režii. Před fotografy pózovala i jejich rozkošná dcera.


Milla Jovovich je sice ve snímku Resident Evil: Poslední kapitola akční hrdinkou, během premiéry v Los Angeles však působila přímo étericky. Krásná herečka přišla ve splývavých růžových šatech, díky nimž byla od své filmové postavy pořádně vzdálená.

Zmíněná novinka se dá označit za "rodinný" podnik slavné herečky a jejího manžela, režiséra a zároveň i scenáristy filmu, Paula W. S. Andersona. Aby toho nebylo málo, v novince si zahrála i hereččina devítiletá dcera Ever. Ta se na premiéře objevila spolu s rodiči. Krásná holčička s dlouhými blond vlasy viditelně zdědila geny po své matce, která před lety začínala jako modelka.

Jovovich nebyla jedinou kráskou na červeném koberci. Doprovázely ji i její herecké kolegyně, potetovaná kráska Ruby Rose, blond hvězda Ali Larter či tmavovláska Role. Fotografové tak měli na červeném koberci dostatek objektů.

Herečka ukrajinského původu žije po boku režiséra Paula W.S. Andersona od roku 2009, společně vychovávají dvě děti. Jde o její třetí manželství, koncem devadesátých let řekla Jovovich "ano" režisérovi Lucovi Besson.

Milla Jovovich (šaty Prada Spring 2017)

Ruby Rose (šaty Vionnet Fall 2016)

Ali Larter (šaty Christian Siriano Spring 2017)


Rola (šaty Rodarte Fall 2016)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama