Trumpovy ženy okouzlily na inauguračním bále! Ivanka jako princezna, Melania v bílém

28. ledna 2017 v 22:54 | Alčísz |  .*.Celebrities.*.
Velké překvapení na závěr! Nová první dáma USA se na inauguračním bále objevila v kreaci, kterou nevytvořil žádný známý designér, ale zároveň si vybrala muže, který má podíl na šatníku prvních dam uplynulých dvou dekád.


Manželka nového amerického prezidenta, slovinská rodačka Melania Trump oslovila při tvorbě slavnostních bílých šatů s architektonickým živůtkem a rozparkem návrháře Hervého Pierra. Francouzský rodák nepatří mezi mediálně známá jména světového módního průmyslu, ale zároveň je zkušeným návrhářem a také věrným a ostříleným spolupracovníkem při tvorbě image prvních dam. V minulosti se podílel na tvorbě inaugurační garderoby Hilary Clinton, ale také Barbary Bushové i Michelle Obamové. Každá z nich si sice oblékla na sebe model známé americké značky, ale za jejich podobou stál právě Pierre.

"Je poctou oblékat první dámu Ameriky. Během mých více než dvaceti let v této zemi jsem oblékl všechny první dámy. Hilary Clinton do šatů od Oscara de la Renty, paní Bushovou a paní Obamovou do šatů od Caroliny Herrery. Jsem šťastný a cítím se poctěn, že jsem mohl obléci i Melanii Trump. Tentokrát do šatů pod vlastním jménem," komentoval v prohlášení pro portál WWD.com Pierre.

"Byla to úžasná zkušenost. Ona velmi dobře ví, co chce a naše rozhovory byly velmi jednoduché. Jako bývalá modelka toho ví o módě hodně. Při tvorbě šatů jsme okamžitě našli společnou řeč," doplnil ještě Hervé Pierre, který se do USA přestěhoval v roce 1995 a začal tvořit v ateliéru Oscar de la Renta. Následně prošel ateliéry Vera Wang a Bill Blass, aby dostal nabídku na post kreativního designéra u Caroliny Herrery. Momentálně je Pierre na volné noze.

Z dílny venezuelsko-americké designérky Caroliny Herrery, jejíž salon v minulosti oblékl již zmíněnou Barbaru Bushovou i Michelle Obamovou, pocházely však další ostřesledované šaty večera. Předvedla se v nich Ivanka Trump - dcera nového amerického prezidenta a manželka jeho hlavního osobního poradce Jareda Kushnera. Podle médií vypadala jako princezna a objevily se i konstatování, že výrazně zastínila první dámu Melanii. O to, která z nich se vám líbila více, můžete hlasovat v anketě níže.

Melania Trump (šaty Hervé Pierre)

Ivanka Trump (šaty Carolina Herrera)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Která z Trumpových žen se vám líbí na inauguračním bále více?

Melania Trump
Ivanka Trump

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama