Říjen 2016

Princezna či uličnice? Jak by Charlene dopadla v souboji s vévodkyní Kate?

31. října 2016 v 19:39 | Alčísz |  Kate Middleton
Mají mnoho společného. Obě mají neurozený původ, obě se věnují charitě a mají za sebou vlastní úspěšnou kariéru. A obě se provdaly do slavné královské rodiny.


Řeč je o Charlene, kněžně monacké a Catherine, vévodkyni z Cambridge, která je manželkou britského prince Williama. Pokud si však vedle sebe postavíte tyto dvě dámy, rozdílnější dvojici snad ani nelze nalézt.

Na newyorském benefičním gala se objevila manželka monackého panovníka Alberta v okouzlujících bílých šatech Dior se zlatou výšivkou. Překvapením byl však její kratičký účes z platinových vlasů, který úpravou připomínal spíše zpěvačku punkové kapely než urozenou šlechtičnu. Bývalá profesionální plavkyně vždy měla v módě poměrně moderní tendence a přestože se jí za to dostalo i mnoho kritiky, stejně ji podporuje mnoho fanoušků.

Ve srovnání s ní je pak britská vévodkyně Catherine typickou představitelkou tradičnější královské kasty. Dlouhé hnědé kadeře má vždy pečlivě upravené, líčení jemné a decentní a módní volby výsostně elegantní. Přestože i ona se snaží působit moderně, žensky a elegantně, vedle monacké princezny by určitě působila až příliš konzervativní. Netvrdím však, že jedno je horší než druhé.

A co myslíte vy, která z urozených dam ohromí více vás?


A královnou jsem já! Naomi Campbell jako bohyně v bílé okouzlila na galavečeru Nadace kněžny Grace v New Yorku

29. října 2016 v 16:23 | Alčísz |  .*.Společenské akce.*.
Galavečer Nadace kněžny Grace na Manhattanu byl plný hvězd. Podívejte se, jak vypadaly.


Modelka Naomi Campbell zazářila nejvíce. Během udělování ocenění princezny Grace to byla právě šestačtyřicetiletáletá modelka, která přítomným vyrazila dech. Ne, že by si ostatní pozváné dámy na svém vzhledu nenechaly záležet, ale královnou může být pouze jedna. A na galavečeru na Manhattanu to byla právě Naomi.

V nádherné bílé róbě Christian Dior ozdobena diamantovými šperky předstoupila modelka před přítomné fotografy. Společnost jí dělali i hostitelé večeře, monacký princ Albert s manželkou Charlene. Ocenění, které každoročně uděluje Nadace kněžny Grace, si letos z pódia odnesla herečka Queen Latifah.

Mezi hosty se objevila i někdejší playmate, modelka Victoria Silvstedt, módní návrhář Tommy Hilfiger s manželkou či herečka Rose Leslie.

Naomi Campbell (šaty Christian Dior)

Charlene, kněžna monacká

Queen Latifah

Úchvatná Rachel McAdams zazářila na londýnské premiéře filmu Doctor Stranger v luxusních průhledných šatech

29. října 2016 v 15:25 | Alčísz |  .*.Filmové premiéry.*.
Přestože hlavní hvězdou další očekávané komiksové adaptace, filmu Doctor Strange, je britský herec Benedict Cumberbatch, na premiéře v Londýně zářila jeho americká kolegyně.


Řeč je o herečce Rachel McAdams, která se na slavnostním promítání ve Westminsterském opatství objevila v kreaci jako pro princeznu. Šlo o model z kolekce Haute Couture od libanonského tvůrce Elieho Saaba.

Sedmatřicetiletá hvězda volila velkolepou róbu s bohatými aplikacemi na průhledném podkladu. Přestože intimní partie skryla tělová látka, kterou byl tyl podšitý, od pasu dolů mohli fotografové i fanoušci vidět o něco více. Odhalené nohy hollywoodské krásky.

McAdams si ve filmu Doktor Strange kromě Cumberbatche zahrála i s Tildou Swinton či Madsem Mikkelsenem. Do českých kin přijde snímek 27.října a do slovenských kin o několik dní později a to 3.listopadu letošního roku.

Rachel McAdams (šaty Elie Saab Fall 2016 Couture)

Tilda Swinton (model Schiaparelli Fall 2016 Couture)

Benedict Cumberbatch (oblek Valentino) & Sophie Hunter (šaty Valentino Spring 2017)

Stará na princeznu? Hvězda Sexu ve městě Sarah Jessica Parker se stále nevzdává a okouzlila na premiéře

11. října 2016 v 21:25 | Alčísz |  Sarah Jessica Parker
Od úspěšného seriálu Sex ve městě už uplynulo pár let. Jeho hlavní hvězda, herečka Sarah Jessica Parker, se nyní vrací na televizní obrazovky. Opět pod taktovkou HBO.


Právě tato americká televize stojí za novým seriálovým projektem pod názvem Rozvod, ve kterém jednapadesátiletá Američanka ztvárňuje jednu z hlavních postav. V úterý večer se v New Yorku konala slavnostní premiéra, kde herečka nechyběla osobně.

Někdejší módní ikona nezklamala své fanoušky ani tentokrát a vsadila na kreaci v pompézním stylu, šlo o model šatů Dolce & Gabbana s nadýchanými vrstvami krajky na masivní sukni a výrazným zdobením. Možná byste si mohli říct, že Parker je už ve svém věku stará nosit "princeznovské" střihy, upřít se jí však nedá, že vypadá stále velmi půvabně a elegantně.

Na premiéře seriálového projektu se přitom herečka setkala i s bývalou kolegyní ze zmíněného Sexu ve městě. Zrzka Cynthia Nixon, která kdysi ztvárňovala právničku Mirandu, se za uplynulé roky změnila na blondýnku a se svou životní partnerkou vychovává dvě ratolesti.


Ani nahá, ani oblečená Kim Kardashian na módní přehlídce značky Balmain v Paříži

2. října 2016 v 16:14 | Alčísz |  Kim Kardashian
Svět už si tak trochu musel zvyknout, že Kim Kardashian baví provokovat. Zejména poté, co se od druhého porodu dostala do ukázkové formy.


Není snad dne, co by se 35letá Američanka nepředvedla v nějakém provokativním outfitu, který by toho více odhaloval než zahaloval. A jinak to nebylo ani během pařížského týdne módy, který aktuálně stále probíhá.

Matka dvou dětí a manželka rappera Kanye Westa vyrazila na přehlídku pařížského ateliéru Balmain v pletené kreaci s velkými odhalujícími oky. Síť obtažená na těle naznačovala jakoby byla Kim pod šaty docela nahá. Někteří fotografové se určitě těšili na exkluzivní záběry.

Optická iluze však byla dokonalá - hvězda televizní reality-show si vzala prádlo tělové barvy a tak její poprsí i intimní partie zůstaly pečlivě chráněny. Každopádně však tento look upoutal okamžitě a asi každého. Věřím, že nebudete výjimkou..