Není dobrá, ale nádherná manželka! Julianna Margulies okouzlila na gala newyorského baletu, blýskla se i Kruger

30. září 2016 v 20:01 | Alčísz |  .*.Společenské akce.*.
Čerstvá padesátnice Julianna Margulies patří mezi ty krásky, které jsou s přibývajícím věkem stále krásnější.


Na televizních obrazovkách se proslavila po boku George Clooneyho v seriálu Pohotovost, kde si zahrála roli jeho lásky, sympatické sestřičky Carol. To bylo v devadesátých letech.

A zatím, co Clooney se od těch dob stal zářivou filmovou hvězdou, pro Margulies zůstaly doménou seriály. Ale litovat rozhodně nemusí. Proslavila se v hlavní roli hitu Dobrá manželka (2009 - 2016), který jí vynesl šest nominací na Zlatý glóbus. Jednu nominaci proměnila na vzácnou sošku.

Výrazná tmavovláska v létě oslavila magickou padesátku, ale z její krásy se nic neztratilo. Spíše naopak. Kudrnaté vlasy nosí decentně sčesané a její zajímavá tvář tak vyniká na červených kobercích o něco více. Ukázala se i na události "New York City Ballet 2016 Fall Gala" pořádané jak už samotný název napovídá v New Yorku, kde zazářila v černých šatech bez ramínek. Společnost jí dělal manžel, Keith Lieberthal, se kterým žije ve spokojeném manželství už deset let. Pár vychovává společné dítě.

Kromě Margulies se na červeném koberci předvedla i Diane Kruger. Ta zvolila krátké bílé šaty, ve kterých nechala vyniknout své štíhlé nohy. Jelikož od rozchodu s hereckým kolegou Joshuou Jacksonem nemá po svém boku nového partnera, před fotografy si vystačila i sama. Na akci se tradičně objevila i herečka Sarah Jessica Parker v doprovodu svého manžela Matthewa Brodericka či známé modelky jako Constance Jablonski či Sujin Park.

Julianna Margulies

Diane Kruger (šaty Giambattista Valli Fall 2016 Couture)

Sarah Jessica Parker


Constance Jablonski

Sujin Park

Jean Shafiroff

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama