Hilary Duff už není sama. Sbalila sexy osobního trenéra...

28. září 2016 v 12:32 | Alčísz |  Hilary Duff
Zpěvačku Hilary Duff od rozvodu s manželem Mike Comrie zkoušely média spojovat s různými muži. Ale vždy se to ukázalo jako novinářská kachna.


Sympatická blondýnka již sama není a potvrdila to osobně v rozhovoru v televizní talk-show Good Day New York. Její vyvoleným se stal osobní trenér Jason Walsh (na snímku).

"Když jste tu byla naposledy, říkala jste, že chodíte občas na seznamku Tinder. A pak se objevily obrázky vás a nějakého muže jménem Jason. Takže jste našli ve svém životě nějaký ten, lajk," zavtipkovala si v otázce moderátorka na margo toho, že v internetové seznamce Tinder se lidé seznamují na základě toho, že si dávají hodnocení a lajky. Duff se nijak nevykrucovala a odpověděla přímo. "Ano, našli jsme spolu pár lajků," uvedla zpěvačka a herečka, která v talk-show propagovala projekt Younger.

Následně však vysvětlila, že se nejedná o žádného muže, kterého by jí do života přihrála seznamka. S Jasonem Walshem se totiž zná již několik let. "Je to skvělý chlap a společně prožíváme opravdu hodně zábavy," pokračovala. "Ano, ano, jsem opět ve vztahu," dodala ještě s nervózním úsměvem.

Drobná Američanka má z manželství s hokejistou Mike Comrie syna Lucu. S expartnera mají prý výborný vztah a snaží se o dítě starat společně.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama