Duben 2016

Věk jí z krásy neubírá! Elegantní Charlize Theron zářila s kolegyněmi na premiéře filmu Lovec: Zimní válka

28. dubna 2016 v 21:35 | Alčísz |  .*.Filmové premiéry.*.
Svou krásou poutá pozornost veřejnosti již bezmála dvě desetiletí. Herečka Charlize Theron nezklamala ani na velké premiéře.


Před časem se slavná rodačka z Jihoafrické republiky objevila na losangeleské premiéře filmu Lovec: Zimní válka, kde nechyběli ani zbylí členové hereckého osazenstva. Vysoké blondýnce dělali společnost kolegyně Emily Blunt a Jessica Chastain a také herec Chris Hemsworth v doprovodu manželky Elsy Pataky.

Byla to však právě Theron, která opět plnila titulní strany novin a o které se nejvíce psalo na webových portálech. Držitelka Oscara v černých tubových šatech Dior byla totiž ztělesněním elegance a ženského půvabu.

Ve zmíněném fantasy filmu si hvězda zopakovala roli královny Ravenny - zlé panovnice, která temnými silami bojuje o moc i udržení věčného mládí. Její sestru ledovou královnu, která stojí na straně dobra, ztvárnila těhotná Emily Blunt a Jessica Chastain se představila jako odvážná bojovnice.

Na červeném koberci losangeleské premiéry na sebe herečky strhávaly též pozornost, jedna těhotenským bříškem, které bylo zřetelné ve volných šatech Valentino pouze z profilu a druhá zas moc dobře ví, že k jejím zrzavým vlasům nejlépe ladí smaragdová barva, a oblékla tak honosný model Altuzarra, který by obstál i v pohádkovém příběhu.

Mezi hollywoodskými kráskami se však neztratila ani manželka hlavního hrdiny filmu Chrise Hemswortha Španělka Elsa Pataky. Drobná blondýnka pózovala vedle svého manžela se širokým úsměvem a okouzlovala v jemných bílých šatech Naeem Khan sahajících jí po kolena. Dvojice spolu žije v manželství bez afér od roku 2010 a společně vychovávají tři děti.

Charlize Theron (šaty Christian Dior Spring 2016 Couture)

Emily Blunt (šaty Valentino Fall 2016)

Jessica Chastain (šaty Altuzarra Fall 2016)

Móda z cen MTV Movie Awards 2016: Dorazila nádherná Theron, Jenner s rozparkem až po...

16. dubna 2016 v 22:42 | Alčísz |  .*.Společenské akce.*.
Vyhlášením cen MTV Movie Awards 2016 žily minulou sobotu večer studia společnosti Warner Bros. v Kalifornii.


Na galavečer oblíbené divácké ankety hudební televize, která se zaměřuje na filmy a filmové hity, se přišly podívat mnohé hollywoodské hvězdy. Dámy nenechaly nic náhodě a snažily se zazářit v luxusních kreacích.

Mezi nimi již tradičně poutala pozornost herečka Charlize Theron, která v kreaci Alexander McQueen překračovala úroveň o několik příček. Okouzlující a sexy byla i Jessica Chastain, které v šatech Givenchy vytvořil přidaný korzet pořádně bujný dekolt.

Akce se zúčastnila i topmodelka Kendall Jenner, jejíž volba šatů byla provokující. Rozparek sahal až k intimním partiím a opravdu šlo v jejím případě jen o milimetry. Pozornost poutaly i šněrovací sandály, které sahaly nad kolena. Mezi hosty něžného pohlaví se objevila také Kendall kamarádka Gigi Hadid či modelka a herečka Cara Delevingne. Více foto v galerii.

Charlize Theron (šaty Alexander McQueen Fall 2016)

Jessica Chastain (šaty Givenchy Fall 2015 Couture)

Kendall Jenner (šaty Kristian Aadnevik Spring 2016)