Clooneyho Amal opět uchvátila na premiéře, zářila i manželka Chaninga Tatuma

10. února 2016 v 21:45 | Alčísz |  .*.Filmové premiéry.*.
Slavný manželský pár Amal a George Clooney sice vymetají jednu společenskou událost za druhou, ale když už se někde objeví, tak to stojí za to.


Na premiéře filmu Ave, Caesar!, ve kterém si Clooney zahrál jednu z hlavních rolí, chybět nemohl. A fotografové se okamžitě soustředili na půvabnou polovičku slavného hollywoodského herce.

Právnička s libanonskými kořeny si oblékla model šatů od návrháře Giambattisty Valliho. Podobný model předvedla před více než rokem na velkolepé svatbě v Benátkách. Sněhobílé koktejlové šaty zdobené krvavě červenými květi našívanými v oblasti pasu vypadaly honosně a zároveň dosti elegantně. Brunetka s havraními kadeřemi doplnila tento model ještě výraznou červenou rtěnkou a v kontrastu s její světlou pletí vypadala přímo jako moderní Sněhurka.

Clooneyho životní partnerka však nebyla jedinou okouzlující dámou premiéry nové komedie z dílny bratří Coenů. Na červeném koberci se objevila i herečka Jenna Dewan-Tatum, která doprovázela manžela a člena hereckého ansámblu Chaninga Tatuma. Zlatou kreaci Ralph & Russo bez ramínek, kterou si na slavnostní premiérový večer oblékla, zkombinovala s minimalistickým nahým líčením a zářivým úsměvem.

Překvapivá však byla neúčast herečky Scarlett Johansson, která si v Ave, Ceasar! také zahrála. Důvodem je, že momentálně už je zavázána dalšímu filmovému projektu, na kterém pracuje a natáčí jej na Havaji.

George & Amal Clooney (šaty Giambattista Valli)

Jenna Dewan-Tatum (šaty Ralph & Russo Fall 2015 Couture)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama