Květen 2015

Módní orgie v New Yorku! Hvězdy zářily, okouzlily i šokovaly! Beyoncé, J.Lo a Kim na MET Gala (skoro) naostro

20. května 2015 v 23:13 | Alčísz |  .*.Společenské akce.*.
Jedna z nejvýznamnějších akcí na poli módy a showbyznysu se konala na začátku května v New Yorku. Přináším vám mimořádně bohatý obrazový doprovod.


Slavnostní gala u příležitosti otevření nové výstavy v Metropolitním muzeu patří již několik let k ostřesledovaným akcím. Červený koberec plný hereček, zpěvaček, modelek a také designérů, kteří dělají garde pozvaným hvězdám, nabízí má více než stoobrázková módní galerie.

Hostitelem večera je již tradičně americký magazín Vogue reprezentován šéfkou Annou Wintour. Spolupořadateli byla i herečka Jennifer Lawrence, či podnikatelka čínského původu Wendi Murdoch a čínská herečka Gong Li.

Tématem letošní výstavy pod názvem China: Through the looking glass je vliv čínské kultury a oděvních technik na světový design a tak se pozvané hvězdy, alespoň některé z nich, snažily přinést ve svých modelech asijské a orientální prvky.

Snad nejvíce se to podařilo herečce Sarah Jessice Parker, která si vzala na hlavu velkolepou korunu na způsob čínského draka vyrobenou známým kloboučníkem Philipem Treacym. Její model s dlouhou vlečkou a výraznými asijskými motivy vznikal přitom pod značkou H&M a Sarah Jessica Parker se na jeho designu podílela. Skutečně autenticky vypadala i herečka Chloé Sevigny, zpěvačka Rihanna dokonce jako jediná vsadila na skutečného čínského designéra Gua Peie a obrovský sametový žlutý plášť předvedla na polovině vstupního prostoru.

Hvězdy jako Beyoncé, Jennifer Lopez či Kim Kardashian přesně vědí, jak zaujmout! Odhalovaly se a bylo to opravdu smyslné a odvážné. Toto slavné trio žen, které se objevilo na newyorském gala v Metropolitním muzeu, poutalo pozornost "nahými" kreacemi.

Snad největší medializaci si užila zpěvačka Beyoncé, která na slavnostní otevření výstavy dorazila v šatech Givenchy Couture. Či lépe řečeno v průhledné róbě pošívané barevnými křišťály a sklíčky. Pod šaty měla zjevně oblečené jen miniaturní kalhotky a při pózování odhalovala téměř vše. Intimní partie chránily akorát strategicky umístěné dekorativní prvky.

Podobný model volila v slavnostní večer i zpěvačka a herečka Jennifer Lopez. Její odhalené pozadí v kreaci Atelier Versace bylo přesně tím, co její fanoušci milují. Pětačtyřicetiletá diva už dlouho patří mezi průkopnice kultu ženských křivek a ve svém věku se nezalekla ani takové odvážné volby. Koneckonců dovolit si ji rozhodně může.

Efekt nahoty pod opulentním zdobením výšivek na průhledném tylu byl i dominantou šatů Kim Kardashian. Ta měla čest jako vůbec první předvést kreaci designéra Petra Dundasa vytvořenou již pod značkou Roberto Cavalli. Bývalý návrhář značky Emilio Pucci na model naservíroval opravdu všechno - čínské vzory, krystaly či pštrosí peří. Pod šaty zjevně zcela nahá televizní celebrita si své chvíle pozornosti užívala i s manželem Kanye Westem.

Beyonce Knowle (šaty Givenchy Couture)

Jennifer Lopez (šaty Atelier Versace)

Kanye West & Kim Kardashian (šaty Roberto Cavalli)