Duben 2015

Premiéra filmu The Age of Adaline: Sexy manželku nechal bez dozoru! Blake Lively měla hned 'náhradu'

21. dubna 2015 v 0:18 | Alčísz |  .*.Filmové premiéry.*.
Pro pracovní povinnosti se herec Ryan Reynolds nemohl zúčastnit premiéry nového filmu své manželky Blake Lively.


Hvězda v New Yorku představila novinku The Age of Adaline a byla nepřehlédnutelná v masivní červené róbě od návrhářky Monique Lhuillier. Příběh, který je velkolepou love-story, společně s ní uvedl i její filmový kolega Michiel Huisman.

"Blake Lively a Michiel Huisman jsou dokonalý pár. Skutečná láska nikdy nevypadala tak dobře," napsala pod záběr z premiéry na oficiálním twitterovském účtu společnost Lionsgate, která film produkovala. Tuto poznámku však rázem zachytil Reynolds a odepsal s humorem: "Haló, já vás slyším!"

Strach o přitažlivou blondýnku však zatím mít asi nemusí. Lively si na filmové promítání vzala s sebou mámu Elaine a bratra Erica, zatímco herce Huismana doprovázela okouzlující manželka Tara Elders. Foto z premiéry níže.


Krásná Olivia Wilde zářila na premiéře muzikálu: Oblékla by i Hilary Clinton

20. dubna 2015 v 23:46 | Alčísz |  .*.Filmové premiéry.*.
Herečka Olivia Wilde se stále ještě nepustila naplno do filmování a věnuje se zejména prvorozené dcerce. Premiéru muzikálu Finding Neverland na Broadwayi si však ujít nenechala.


Jednatřicetiletá kráska a snoubenka herce Jasona Sudeikise dorazila v bílé kreaci ze střapců s výrazným zdobením v oblasti ramen. Přestože šlo o model luxusní značky Marchesa, Wilde patří k herečkám, které neváhají oblékat se i do modelů populárních "streetových" značek. Nedávno se dokonce stala tváří limitované kolekce H&M Conscious, která je stavěná na ekologických a recyklovaných materiálech a která šla do prodeje před pár dny.

Wilde se dokonce vyjádřila, že právě ekologická móda by byla skvělou garderobou pro Hilary Clinton - političku, která před pár dny ohlásila kandidaturu na prezidentku USA. "Myslím si, že by vypadala skvěle," naznačila Wilde.

Podle ní si lidé myslí, že u pojmu "ekologická" móda jde o něco, co nemůže být stylové nebo dostatečně šik. "Ale to skutečně není pravda. Dlouhodobá udržitelnost může být stylová."


Vypadala jako princezna! Indická kráska Freida Pinto na newyorské premiéře svého nového snímku Desert Dancer

20. dubna 2015 v 23:16 | Alčísz |  Freida Pinto
Indická kráska Freida Pinto byla ozdobou premiéry jejího nového filmu s názvem Desert Dancer.


Třicetiletou rodačku z Bombaje, která odmalička žila ve Velké Británii, proslavil snímek Milionář z chatrče. Od jeho natočení neměla nouzi o pracovní nabídky, ale většina jejích příležitostí jí už nepřinesla tolik pozornosti, jako právě zmíněný film v režii Dannyho Boylea.

Změnit by to však mohla novinka Desert Dancer, která vychází ze skutečného příběhu íránského tanečníka Afshina Ghaffariana. Ten navzdory zákazu tancování v zemi následuje svůj sen a riskuje, že skončí ve vězení, když s pár přáteli zformuje ilegální taneční spolek. V něm poznává i svou lásku - v podání Pinto.

Herečka si prý natáčení skutečně užila a byla ráda, že mohla před kamerou zužitkovat i svůj přirozený smysl pro rytmus a tanec. Na newyorské premiéře filmu sice netancovala, ale zaujala bezchybným vzhledem v kreaci z dílny Elie Saab Couture - fialových šatech pošívaných drobnými květinami z hedvábí.