Rozparek do nebes a krásná tvář: V třetí den MFF v Cannes ohromila sexy Doutzen Kroes, ale i další...

19. května 2013 v 14:24 | Alčísz |  .*.Společenské akce.*.


Ačkoli dění na filmovém festivalu v Cannes poznamenala krádež šperků značky Chopard, program promítání to nenarušilo. Na červený koberec vstoupily hvězdy filmů The Past či A Touch Of Sin. Ale i provokující modelka.


Holandská kráska, topmodelka Doutzen Kroes dorazila na filmovou akci na Francouzské riviéře jako tvář jednoho ze sponzorů festivalu - kosmetické značky L'Oréal. A její přítomnost nezůstala bez povšimnutí. V róbě Atelieru Versace předváděla své přednosti v plné kráse.

Poprsí jen na nejnutnějších místech zahalovala lehounká látka pošitá flitry a řemínky, zpod vysokého rozparku zase matka jednoho dítěte vystrkovala na obdiv ladnou nožku. Záběr krásné modelky se snažil získat snad každý fotograf.

Další dámou, která už patří k inventáři Cannes, je herečka Eva Longoria. Podobně jako holandská hvězda mol i ona přijíždí pravidelně na pozvání jednoho ze sponzorů akce. Ve zlatých šatech Zuhaira Murada sice nevypadala až tak pompézně jako v minulých ročnících, rozhodně však neměla nouzi o blýskající se objektivy.

Skutečně důležitou dámou na červeném koberci byla v pátek večer francouzská herečka Berenice Bejo. Ta je hlavní hrdinkou v soutěžním filmu The Past od režiséra Asghara Farhadiho. Jeho předchozí snímek Rozchod Nadera a Simin vyvolal velký ohlas u kritiků, ale i u diváků a s napětím se očekávalo, co přinese jako další.

První reakce jsou velmi pozitivní a dokonce se objevily ohlasy, které tipují, že by Bejo mohla zasáhnout do boje o cenu pro nejlepší herečku. V šatech z kolekce Alexis Mabille Couture zasáhla do vod francouzské elegance s příchutí romantičnosti. Sako ve výrazné královské modré celou princeznovskou róbu zmodernizovalo.

Na další hvězdy z Cannes se podívejte níže v "galerii".

Doutzen Kroes (šaty Atelier Versace Fall 2012)

Eva Longoria (šaty Zuhair Murad Spring 2013 Couture)


Berenice Bejo (šaty Alexis Mabille Spring 2013 Couture)

Sara Forestier (šaty Giambattista Valli Spring 2013 Couture)

Samantha Barks (šaty Christian Dior Spring 2013)

Louise Bourgoin (šaty Giambattista Valli Spring 2013 Couture)

V pátek večer se na červeném koberci objevila i takto bizarně oděná dáma.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama