Květen 2013

Newyorská premiéra Gatsbyho: Carey Mulligan v červeném, zastínila ji Boratova žena Isla Fisher

6. května 2013 v 0:38 | Alčísz |  .*.Filmové premiéry.*.
Přestože velkolepá světová premiéra filmu Velký Gatsby je ohlášena v rámci úvodního ceremoniálu filmového festivalu v Cannes, vybrané publikum si mohlo film Baze Luhrmanna užít již minulou středu v New Yorku.


Právě ve městě, kde se příběh románu Francise Scotta Fitzgeralda odehrává, se konala světová prezentace jednoho z nejočekávanějších filmů roku. Jeho hlavní hvězdy samozřejmě nemohly chybět.

Heračka Carey Mulligan, která ztvárňuje Daisy Buchanan, byla v centru pozornosti od prvního momentu. Její volba šatů však byla trošku zklamáním. Červený pouzdrový model bez ramínek od francouzského módního ateliéru Lanvin vypadal sice přitažlivě, ale trochu "chudě".

Mnozí zástupci módné obce očekávali, že si herečka na tuto příležitost oblékne něco výraznějšího a více evokující módu 20. let minulého století. Překvapením také bylo, že si hvězda neoblékla šaty z dílny Prada - ta se totiž postarala o kostýmy do filmu.

Na červeném koberci byla tentokrát pompéznější Mulligan kolegyně - herečka Isla Fisher. V šatech z černé krajky, ozdobených květinovými výšivkami od dua Dolce & Gabbana, byla nepřehlédnutelná a velmi půvabná. Rozkošně zase působila manželka jednoho z hlavních hrdinů Tobeyho Maguirea - designérka šperků Jennifer Meyer-Maguire. V dívčích šatech Saint Laurent vypadala půvabně.

Samozřejmě, newyorská premiéra se soustředila i na mužské hrdiny. A kromě zmíněného Maguirea to byl zejména Leonardo DiCaprio. Ten na premiéře přiznal, že po dokončení Gatsbyho a filmu Vlk z Wall street si dá od herectví pauzu. "Potřebuji si vydechnout. Nebude to nastálo, víte, jen pár měsíců, kdy chci dělat jiné věci než herectví." citoval DiCapria Daily Mail.

Herec na filmu spolupracoval podruhé v životě s režisérem Bazem Luhrmannem. Poprvé to bylo v případě filmu Romeo + Julie, když měl jen osmnáct let. "Kdysi jsem si myslel, že je trošku blázen, ale je to průlomový filmař, který se nebojí sáhnout na ty nejslavnější a milované příběhy všech dob. V ničem se nezměnil za dvě dekády, které od té doby uplynuly," vyznal se DiCaprio.

Carey Mulligan (šaty Lanvin Fall 2013)

Hvězdné manýry: Lady Gaga vrátila róbu špinavou od semene, Katy Perry ztratila šaty za desítky tisíce

5. května 2013 v 23:08 | Alčísz |  .*.Celebrities.*.
Hvězdné manýry neznají hranic. A bohužel, zástupci módních značek, které si na celebritách budují renomé, se občas musí smířit s pořádně nejapným chováním.


Není žádné tajemství, že většina hollywoodských hvězd má ty nejluxusnější modely od slavných značek pouze zapůjčené. Buď se o to postará jejich stylista, nebo si hvězda šaty vybere v show-roomu. Poté co je předvede na akci by je však měla vrátit.

Britský Daily Mail shromáždil seznam hvězd, kterým při vracení krásných designerských kreací chybí disciplína, či dokonce slušnost. Za vše hovoří případ zpěvačky Lady Gaga, která róbu módního ateliéru Thierry Mugler vrátila až po dvou letech. "Byla celá od skvrn, vypadalo to jako semeno. No ani se mi o tom nechce mluvit," citoval britský deník zástupky PR-firmy, která zprostředkovala zapůjčení šatů mezi ateliérem a slavnou divou. Výsledek byl však takový, že účet za čistírnu platila PR-firma.

Tyto šaty byly údajně zašpiněné semenem.

Hvězda Twilight Kristen Stewart je nejlépe oblékanou ženou světa!

5. května 2013 v 21:47 | Alčísz |  .*.Celebrities.*.
Americká herečka Kristen Stewart je podle výsledků ankety britského magazínu Glamour nejlépe oblékanou ženou na světě.


Třiadvacetiletá hvězda upírské ságy Twilight je na vrcholu žebříčku již podruhé po sobě. Magazín ji pochválil za její specifický rockerský styl a odvážné modely, které předvádí na červeném koberci, i když v soukromém životě si zvykla oblékat velmi neformálně.

Na druhé příčce je hereččina vrstevnice herečka Emma Watson, která je obecně považována za jednu z nejlépe oblékaných Britek. Jméno ve světě módy si udělal poté, jak se zbavila nálepky "šprtky" Hermiony z filmů o Harry Potterovi, ostříhala si vlasy a pravidelně se začala ukazovat na veřejnosti v poutajících šatech.

Třetí místo patří manželce prince Williama Catherine, která si oproti minulému roku o jednu příčku polepšila. Styl vévodkyně z Cambridge obdivují mnohé ženy, především ve Velké Británii se jí často nechají inspirovat a kupují si stejné šaty.

Do první pětky se probojovaly i Emma Stone a Taylor Swift, po nich následují Victoria Beckham, Cheryl Cole, Blake Lively, Katy Perry a Beyoncé.

Nejlépe oblékané ženy na světě podle magazínu Glamour:

1. Kristen Stewart
2. Emma Watson
3. Catherine, vévodkyně z Cambridge
4. Emma Stone
5. Taylor Swift
6. Victoria Beckham
7. Cheryl Cole
8. Blake Lively
9. Katy Perry
10. Beyoncé