K nepoznání! Emma Watson jako sexy kočka na titulce pánského magazínu GQ

4. dubna 2013 v 19:38 | Alčísz |  Emma Watson
Herečka Emma Watson se většinou prezentuje jako kráska s pohledem plaché srnky, mnohem živočišnější a sexuálnější podobu však předvedla pro známý pánský magazín.


Britská hvězda se nechala nafotit pro magazín GQ a v rozhovoru, který je součástí vydání, zároveň propaguje nový film. Řeč je o snímku The Bling Ring od režisérky a scénáristky Sofie Coppoly. "Moje postava má vše, proti tomu co jsem ve skutečném životě. Je materialistická, marnivá, amorální. Uvědomila jsem si, že ji nenávidím. Říkáte si, jak mohu hrát někoho, koho nenávidím? Ale právě při této úloze jsem objevila nový rozměr a možnosti mé profese," vyznala se Watson v interview o charakteru ve zmíněném filmu.

Ten vznikl na základě inspirace ze skutečných událostí, když vily hollywoodských hvězd vykrádala parta mladých holek. Někdejší představitelka Hermiony ztvárnila jednu z hlavních členek "gangu", který život vnímá jako jeden velký mejdan a bere si, co se mu zachce bez ochoty přijímat odpovědnost.

Možná i toto téma sehrálo roli při zobrazení herečky na stránkách magazínu - Emma pózuje v sexy minišatech s odhalenými boky a výrazným výstřihem. Její krátký sestřih vystřídaly dlouhé kadeře a celkový dojem evokuje jakousi náladu erotických filmů z 80. let.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama