Galavečer AFI na počest Shirley MacLaine, tou nej byla Katherine Heigl

11. června 2012 v 10:00 | Alčísz |  .*.Společenské akce.*.
Oscarová herečka Shirley MacLaine získala od Amerického filmového institutu (AFI) ocenění za celoživotní dílo. To udělují lidem, kteří talentem výrazně obohatili filmové umění.

Ceremonie v Los Angeles, kde si cenu 78-letá hvězda převzala, se zúčastnili i Meryl Streep, Julia Roberts, John Travolta, Jack Nicholson, Jennifer Aniston, Morgan Freeman či Katherine Heigl.

"Nikdy nebylo pochyb o tom, že budu pracovat v tomto byznysu. Byl to můj osud," řekla herečka reportérům v slavnostní večer. Držiteli tohoto prestižního ocenění jsou hvězdy jako Michael Douglas, Al Pacino, George Lucas či Sean Connery.

Shirley MacLaine byla hvězdou co se týče oceňování, avšak před objektivy fotoaparátů zazářila zcela jiná hvězda a to odost mladší herečka Katherine Heigl. Ta přišla vzdát poctu své kolegyni v odvážném černém modelu s velmi vysokým rozparkem od návrhářky Monique Lhuillier. Někdejší hvězda seriálu "Chirurgové" se může pyšnit různými přívlastky, ale "odvážná" mezi ně rozhodně nepatří. V těchto sexy černých šatech, ve kterých díky rozparku předvedla své štíhlé nohy v plné parádě, překročila zajisté své hranice maxima. Za pozornost stál také hereččin večerní make-up. Na její pěkné tvaři dominovala jasně růžová rtěnka, která celkový look skvěle oživila a dala tomu tu správnou šťávu. A jak se líbí Catherine a její večer outfit Vám? Myslíte že zvolila správně?

Katherine Heigl (šaty Monique Lhuillier)

Shirley MacLaine

Meryl Streep (sukně Valentino Spring 2012 Couture)
click for more...


Jennifer Aniston (šaty Burberry)

Dakota Fanning (šaty Gucci)

Mena Suvari

Julia Roberts

Melanie Griffith

Elizabeth McGovern

Marcia Gay Harden

Sally Field
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama