Další svatba! Záletníka Matthewa McConaugheyho zkrotila krásná Camila

11. června 2012 v 10:30 | Alčísz |  .*.Celebrities.*.

Brazilské modelce Camile Alves se podařilo to, co mnohým ženám a hollywoodským hvězdám ne. Dostala "do chomoutu" známého záletníka Matthewa McConaugheyho.

Ten ve svém životě vystřídal množství partnerek a milenek, ale až při třicetileté exotické krásce zkrotl jako beránek. Dvojice tvoří pár více než pět let, mají spolu synka Leviho (4) a 2,5 roční dcerku Vidu.

Dnes je z Camily paní McConaughey. Pár se rozhodl konečně vzít. Malý a skromný obřad se uskutečnil v sobotu na hercově soukromém pozemku v Austinu ve státě Texas. Na obřadu se skutečně sešla jen nejbližší rodina a přátelé.

Krásná modelka v nedávném rozhovoru tvrdila, že manželství pro ně nebude velkou změnou. "Žijeme jakoby jsme byli oddáni již více než šest let. Máme společný domov, společnou rodinu, máme děti, vybudovali jsme si společný život, takže v praxi se toho mnohjo nemění," uvedla v televizním pořadu ET Canada.

click for more...


Paparazzi zachytili na pozemku několik malých stanů, které měly sloužit jako nocleh pro hosty. Nešlo však o žádné kempování, "domečky" byly plně vybaveny tak, aby se nikdo nemohl stěžovat na nepohodlí.


O skromné svatbě svědčí i malý počet stolů.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama