Září 2011

2011 Emmy Awards - Red Carpet

21. září 2011 v 17:03 | Alčísz |  .*.Společenské akce.*.

Během nedělního večera proběhl v losangelském Nokia Theatre 63. ročník udílení cen - okřídlených sošek Emmy, jež jsou považovány za televizní obdobu filmových Oscarů. Defilé slavných osobností na rudém koberci bylo i letos omamné, dlouhé róby jednoznačně vedly a důraz na ženskost byl patrný. Její prezentace však byla jiná než před rokem: romantické zdobnosti, nejrůznějších volánů ubylo ve prospěch rafinovaně jednoduchých střihů, sošných siluet, efektního minimalismu. Jednou z typických představitelek toho střízlivého trendu byla i Kate Winslet, o čemž svědčí její rudá, totálně strohá toaleta v níž přebírala ceny Emmy za postavu Mildred Pierce ve stejnojmenném miniseriálu.

Naopak německá modelka Heidi Klum dokázala v Nokia Theatre, že i něžná pěna plisé volánků na asymetricky střižené krinolíně má stále mnoho do sebe, a s manželem, slavným zpěvákem Sealem, byli jednoznačně nejatraktivnějším párem večera.

Dále se určitě mezi NEJ zařadily krásky jako Nina Dobrev, Lea Michele, Sofia Vergara, Evan Rachel Wood, Clair Danes, Annie Ilonzen, Kelly Osbourne a Rachael Taylor. A možná nejen ty. A které slavné krásky se nejvíce líbily Vám? :)

Ladies in Red

Nina Dobrev (šaty Donna Karan Resort 2012)

Kate Winslet (šaty Elie Saab)

Lea Michele (šaty Marchesa)
click for more...

Módní ohlédnutí za Benátským filmovým festivalem...

20. září 2011 v 21:22 | Alčísz |  .*.Společenské akce.*.
31. srpna vypukl v severoitalském městě lásky 68. ročník Mezinárodního filmového festivalu. K velkým filmovým festivalům už tradičně patří herecké hvězdy, nákladné róby, červený koberec a řady mačkajících se fotografů. Nejinak tomu bylo i v Benátkách, ikdyž zdejší promenáda nehýří tolika slavnými jmény, jako je tomu ve francouzském Cannes. Přesto i ta hrstka známých celebrit několik měsíců dopředu přemýšlí nad tím, kterou róbu zde vynesou a jeden luxusní model střídá druhý. Řada celebrit vsadila jak jinak než na modely známých světových návrhářů. A tak se pojďme nyní podívat, které slavné osobnosti letos podstili svou návštěvou krásné Benátky a v jakých modelech se prezentovaly nejprve na tiskových konferencích a následně na rudém koberci před premiérou.


V počtu převleků vedl nadějný talent Hollywoodu, Evan Rachel Wood, která byla na festivalu od jeho počátku. Její přehlídka se nesla v kombinaci black&white, v linii strohých siluet, maximální jednoduchosti kořeněné efektním detailem. A ještě větší úspornost je příznačná pro skvělou herečku Gwyneth Paltrow či Kate Winslet, která konečně začala mít ráda své kdysi nenáviděné plné křivky, přestala mít mindráky anorektičky a vystavila tělo v obepnutých a navýsost ženských šatech od Stelly McCartney či Victorie Beckham.

--> tiskovka k filmu "The Ides of March" - Evan Rachel Wood (tuxedo Dolce & Gabbana)

--> premiéra filmu "The Ides of March" - E.R. Wood (šaty Alessandra Rich Fall 2011)
click for more...

Sexy symbol Dita von Teese

7. září 2011 v 23:36 | Alčísz |  .*.Hvězdný styl.*.

O Ditě von Teese jsme slyšeli snad všichni. Je svérázná, šokuje a jde proti proudu. Ale ač ji milujeme či nenávidíme, všem se nám neodmyslitelně vryla do paměti, ať už jako hvězda vamp-stylu, nebo jako manželka o nic méně kontroverzního Marilyna Mansona.
Striptýzová tanečnice a fetišistická ikona Dita von Teese se už v mládí vzhlédla ve zlaté éře Hollywoodu a postupně si vybudovala nezaměnitelnou image. Nesmírně krásná žena, extravagantní a svá, vystupuje v sexistických oblecích (v závěru umělecké produkce také bez nich) a i v civilu ji těžko přehlédnete. Kolové sukně, zdůrazněný pas, vysoké podpatky, rudá rtěnka i lak na nehty. Specifický bělostný make-up, retro líčení, v němž dominují uhrančivé oči a krvavá ústa. A typický účes kopírující čtyřicátá léta. To vše je pro ni samozřejmostí stejně jako šaty, které zdůrazňují její dokonalé křivky. Černá, červená, vínová plus tlumené barvy. To všechno Ditu von Teese charakterizuje. Neónové odstíny u exmanželky kontroverzního muzikanta Marilyn Mansona nenajdete. Luxusní, budoáru hvězdy hodné prádlo, podvazky, korzety, hedvábné košilky určitě.
Dita von Teese je výzvou pro ty, které cítí ženskost podobně a stejně jako ona. Dávají osobité vyhraněnosti větší váhu, než momentálním trendům sezóny. Z těch si pouze berou to, co konvenuje jejich šatníku.
click for more pics...