Módní šatník Kate Middleton během první oficiální návštěvy Kanady a USA - část 1.

24. července 2011 v 19:05 | Alčísz |  Kate Middleton

Návštěva Kanady

Vévoda a Vévodkyně z Cambridge - princ William a Kate Middleton - si plnými doušky užívali svou první oficiální návštěvu Kanady a USA. A jelikož je Catherine považována za jednu z nejvlivnějších módních ikon současnosti, pojďme se podívat, v jakých modelech tam svou britskou královskou čest reprezentovala.

click for more...


30. června čekalo na britského prince Williama a jeho choť Catherine na londýnském letišti Heatrow přistavené kanadské letadlo Royal Canadian Air Force, kterým odletěli do Ottawy, kde ještě ten den začala jejich oficiální 11 denní tour po Kanadě a USA.
Kate volila pro let pohodlný model v její oblíbené tmavě modré barvě. Tříčtvrteční šaty ušité ze směsi bavlny a hedvábí pochází z dílny francouzského návrháře Rolanda Moureta a sako na jeden knoflík zas od značky Smythe. Celý outfit završila černými lodičkami od Manola Blahnika a cestovní kabelkou Mulberry.

Během letu nad Atlantským oceánem vyměnila Kate pohodlný cestovní outfit za elegantní krajkový model. Jen co letadlo dosedlo na ramvej a otevřely se dveře, Catherine začala vystupovat z letadla, a všichni přítomní byli oslněni její krásou a vytříbeným módním vkusem. Taktní Vévodkyně z Cambridge dala na chvíli valé všem britským módním návrhářům a svou štíhlou figuru ukázala v nádherných slušivých šatech z dílny kanadského módního návrháře Erdema Moralioglu. A tak Vévodkyně všem opět dokázala, že její silnou stránkou není jen módní cit, krása, široký úsměv a nádherná havraní hříva, ale také její působivé taktní jednání. Elegantní modrobíle šaty z dílny kanadského návrháře Erdema Moralioglu, jehož matka je Britka a otec Turek, jsou zajímavé pro svůj důvtip a romanticky vzhlížející květinový detail a Catherine padly jako ulité. Na nohy obula oblíbené tělovky od značky L.K. Bennett, které dokonale ladily s psaníčkem stejné barvy i značky.

Novomanželé začali v pátek (1.7.) hlavní část programu a to nejprve účastí na slavnostním grilování v Ottawě, kde se setkali s více než 100 kanadskými dětmi, které svůj život zasvětili pomoci jiným a zlepšování jejich života. Kate se na tuto akci oblékla velmi střídmě, volila jednoduché černé šaty s potiskem od značky Issa a černé botky na klínku Nine West Cheyanne. Vévodkyně opět znamenitě předvedla, že i v jednoduchých šatech dokáže zaujmout a být krásná a neni k tomu zapotřebí extra kreace. Jen už by mohla volit jinou barevnou škálu šatů, než modré či černé.

Po jednom převlečení a přesunutí do Kanadského muzea civilizave se Vévoda a Vévodkyně z Cambridge účastnili oslav Národního dne Kanady. Možná, že si ještě pamatujete na krásné bílé šaty značky Reiss, které na sobě měla Kate při oficiálním focení na počest zásnub s princem Williamem. Právě v těch šatech se Vévodkyně objevila i v Kanadě. Jednoduše je nezahodila, ale rozhodla se je s klidem nosit dál, ačkoli její finance by jí klidně dovolily tisíce jiných šatů. Catherine k nim oblékla stylové červené podpatky Hobbs a klbouček značky Co a psaníčko Annya Hirdmarch. Po celou dobu Vévodkyni Catherine zdobila také luxusní diamantová brož ve tvaru národního emblému Kanady, kterou ji pro oficiální návštěvu propůjčila sama královna Alžběta II. Musim říct, že tohle je po svatebním dnu její druhá nejlepší královská kreace vůbec, nemyslíte?

A do třetice všeho dobrého. Pátečně plně nabytý program zakončili večerním koncertem v Parliament Hill, kde Will s Kate zůstali něco málo přes půl hodiny a poté se vydali sledovat ohňostroj k oslavám Národního dne Kanady. Skutečně impozantně vypadala Catherine, jež oblékla fialový model šatů Issa Jersey, k nimž obula černé lodičky Prada a do ruky vzala černé psaníčko Annya Hirdmarch. Ani v tomto případě nezapomněla na diamantovou brož, kterou Královně Matce věnoval kanadský lid v roce 1939, a která je od té doby předávána mezi královskými ženami z generace na generaci.

Třetí den (2.7.) navštívili novomanželé v kanadské Ottawě Válečné muzeum. Kde měli tu čest, setkat se s válečnými veterány a zdravotními sestrami, které sloužily za druhé světové války. Po této návštěve je v Rideau Hall očekávali při příležitosti slavnostního sázení stromů. Kde je Catherine ohromila v konzervativním modelu. skvěle padnoucí šedé šaty s límečkem pocházely od návrhářky Catherine Walker a v kombinaci s hadími lodičkami z podzimní kolekce 2011 od Tabithy Simmons Dela a šedým psaníčkem Hobbs vypadala Kate naprosto úžasně. Avšak ani lodičky na podpatku, tak ani elegantní pouzdrové šaty nezabránily Kate vzít do rukou lopatu a zasadit strom! Mladý pár tak uctil tradici rodičů prince Williama a ve stínu dubu, který Charles s Dianou (36) zasadili v roce 1983, teď stojí čerstvý Jedlovec kanadský. Ten má být symbolem jejich nehynoucí lásky.

Čtvrtý den (3.7.) se z královské návštěvy mohlo těšit frankofonní město Quebec. A jako první den, Vévodkyně Kate okouzlila šaty od Kanaďana Erdema Moralioglu. Tentokráte volila dokonale padnoucí modrý model s krajkovou aplikací kolem výstřihu. Ta šaty skvěle oživila a povýšila je na velmi noblesní a slušivý model hodný budoucí královny. Modrá v sobě zkrývá klid, touhu, ale i věrnost a oddanost. Očišťuje mysl a symbolizuje vnitřní sílu a jistou praktičnost. A je až nebesky vznešená, přesně tak jako je i nová Vévodkyně z Cambride. Nemyslíte?

Teď si na chvilku odskočíme od všechný tý parády a vrhneme se přímo do kuchyně, kde můžeme Vévodkyni z Cambridge obdivovat také v kuchařském hábitu. Spolu se svým manželem, Vévodou z Cambridge se totiž zúčastnila v Quebecu kuchařského kurzu. Oba oblečeni do kuchařských uniforem tradiční bílé barvy, si svého kurzu dostatečně užívali. Ačkoli venku probíhala demonstrace quebeckých separatistů, Vévoda se se svou chotí z míry nechat vyvést nedali. A tak uvidíme, možná na příští návštěvě bude mladý manželský pár sám servírovat jídla, která se tu naučili.

Z kuchyňského prostředí se zas přesuneme ven na Fort Levi, kam se přišly s Williamem a Kate rozloučit velké davy quebeckých obyvatel, než se zas se svým letadlem Royal Canadian Air Force přesunou o štaci dál. Stále usměvavá Catherine se přišla rozloučit v elegantních krémových šatech s hedvábnou stuhou značky Joseph, ve svých oblíbených nude lodičkách L.K. Bennett a stříbrných náušnicích Links of London. V ruce držela slaměné psaníčko L.K. Bennett. Opět krásná a bezchybná. :)

Pátý den (4.7.) tourné, se vydal kurunní princ William v doprovodu své drahé manželky do odlehlých částí země. A to přímo do nejmenší kanadské provincie, kterou je na jihovýchodě Ostrov prince Edwarda. Zde jejich kroky zamířily do hlavního města Charlottetown, kde navštívili spolkový dům, ve kterém se od roku 1847 schází zákonodárné shromáždění.
Vévodkyně Kate se pro tento den nechala inspirovat námořnickou módou a ostrovanům, jak se zdejším lidem říká, se předvedla v jemně pletených krémových šatech s modrým námořnickým proužkem od zesnulého návrháře Alexandera McQueena. S bílomodrou kombinací šatů dokonale sladila jak tmavě modré lodičky Prada, tak safírové náušnice, které pochází ze stejného setu, jako její krásný zásnubní prsten. Velkou změnou byly také vyčesané vlasy do ohonu, díky kterému skvěle vynikly šperky.

Na šestý den (5.7.) se novomanželé vydali do hlavního města kanadských Severozápadních teritorií do Yellowknife. Město se nachází v jižní části teritoria při severním břehu Velkého Otročího jezera na stejnojmenné řece. Hosté byli očekáváni na Somba K'e Civic Plaza, kde si princ William s Catherine vyzkoušeli svou zručnost v hokejbale střelbou na branku. Kate opět předvedla, že úzké šaty a podpatky jí nejsou naobtíž a nezabrání jí v tom, aby se blýskla před svým manželem a přihlížejícími svým sportovním talentem. Jako vždy, ale vypadala reprezentativně a udržela si svou noblesu. Elegantní krémové šaty s olivovou stuhou, které Kate obléka, byly vytvořeny značkou By Malena Birger, na nohy obula oblíbené nude L.K. Bennett. Pokud dobře sledujete obrázky, mohli jste si všimnout barevných fází šatů, které Kate oblékala. V první části to byla přehlídka modrých šatů a nyní zas vystřídala několik modelů v krémové barvě. Nemyslíte taky, že už by to chtělo nějakou změnu, nějakou barevnou peku, jako byl například fialový model z Ottawy? Já teda ano!

Severoamerická tour se nesla ve velmi konzervativním stylu, elegantní šaty, lodičky na jehlových podpadcích a vkusná psaníčka. A Kate si to velice užívala. Avšak jen co dorazili do Yellowknife, vystřídal konzervativnost ležérní pohodlný styl. Jelikož u jezera zrovna velké teplo nebylo, oblékala Kate úzké denimové kalhoty od své oblíbené značky J Brand a vykouzlila s nimi tři různé outfity. Prvně v nich byla spatřena v pondělí při závodění dračích lodí na jezeře, kdy ty samé oblékal i sám William. Dále se v nich objevila v úterý, při návštěvě Yellowknife, kdy k ním oblékla khaki Burberry košili a obula prozatim nenošené Sebago Bala polobotky. A naposledy v nich byla viděna ve středu na palubě triskového letadla na Otročím jezeře, kde je doplnila navy sakem Smythe a botkama na klínku Nine West Cheyanne. Ano, nosila je tři dny po sobě, ale když to sedí, tak to prostě nosíš. :)

Kate se v předposlední den (7.7.) jejich celkem devítidenní návštěvy Kanady postarala o pořádné rozloučení s touto zemí. Od pátku budou spolu s Williamem pokračovat v cestě po Spojených státech. Vévodkyně i tentokrát vypadala úžasně a elegantně, ale rozevlátá kolová sukně připravila Kate perné chvíle, jelikož se jí šaty zcela vymkly kontrole. Kate si ve čtvrtek na let do Calgary oblékla žluté volnější šaty od britské návrhářky Jenny Packham, které byly ve větru na letišti poněkud neposlušné. Vévodkyně tak nerada ukázala víc, než by chtěla. Královská dvojice přijela do Calgery navštívit velkou společenskou událost Stampede parade, což je každoroční festival, během nějž se představí řada umělců, pořádají se koncerty či obří rodeo.

Jak už jsem psala v předešlém odstavci, novomanželé si přijeli do Calgery užít společenské akce Stampede parade. Během festivalu se zúčastnili také obřího rodea, na které dorazili v typických kovbojských kloboukách Stetson. Ty dostaly jako památeční dárek při bítání na letišti od calgerského starosty Naheeda Nenshiho. Košile, džíny a vysoké kovbojské boty, William s Kate vypadali jako opravdoví kovbojové. Catherine okouzlila jako něžná kovbojka v bílé halence s modrými výšivkami od Alice by Temperley London Resort 2012 a místo oblíbených denimek J Brand si navlékla zvonové džíny Goldsign 'Passion'. Také svým oblíbeným nude lodičkám L.K. Bennett dala chvilku pauzu a vystřídala je za vysoké kovbojské boty. Moc jí to slušelo. :)

Poslední den v Kanadě stihl mladý pár před svým odletem do Kalifornie, navštívit ještě ENMAX konzervatoř a calgerskou ZOO. Kate se s Kanaďany rozloučilav šarlatovém kabátku s připnutou broží javorového listu a v šatech, oboje od návrhářky Catherine Walker. Červená je barvou lásky a hlavně je zatraceně sexy, což byla i samotná Kate, kočka jako vždy. Celý look dokončila nude psaníčkem a lodičkami L.K. Bennett. Opět jeden z nejvíce povedených modelů celé tour.

Návštěva USA, jest 2. část toho to článku, naleznete... ZDE

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Smithk549 Smithk549 | E-mail | Web | 7. května 2017 v 13:22 | Reagovat

Appreciate you sharing, great blog post.Thanks Again. Really Cool. cfefdadkekgfeked

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama