Únor 2011

Nejlepší róby na Oscarech 2011

28. února 2011 v 22:28 | Alčísz |  .*.Společenské akce.*.
Předávání nejprestižnějších filmových cen se každoročně stává nejvýznamnější událostí showbusnessu. Oscaři však nejsou jen o filmech a zlatých soškách, ale také o šatech, špercích a kráse. Nejzářivější hvězdy stříbrného plátna se navzájem předhánějí, kdo bude vypadat v Los Angelském Kodak Theatre nejlépe. Všichni vypadali opravdu skvostně, ale osobně jsem trochu zklamaná. Očekávala jsem, že se letošní předávání více barevně a extravagantně odváže, ale hollywoodské hvězdy překvapily a vsasily na klasiku. Červenému koberci tedy dominovaly půvabné modely s klasickými liniemi, jež dokonale zvýraznily ženské siluety.
Hvězdou večera byla herečka Natalie Portman, která také získala ocenění za nejlepší ženský herecký výkon. Těhotná Natalie na sobě měla krásné švestkové šaty, ve kterých vypadala opravdu úžasně. Doslova zářila. Zatímco řada hvězd vsadila na světlé barvy, které mnohdy působily velmi fádně, našly se i odvážné ženy, které upřednostnily červené, oranžové či fialové a lila odstíny. A nyní, už sami můžete hodnotit komu to více či méně slušelo, nebo kdo měl větší odvahu odvázat se a zaexperimentovat pestřejší barvou...

Mila Kunis - šaty Elie Saab

Natalie Portman - šaty Rodarte
Scarlett Johansson - šaty D&G
click for more...

BAFTA 2011: Předposlední zastávka před Oscary!

18. února 2011 v 18:00 | Alčísz |  .*.Společenské akce.*.
Britské filmové ceny BAFTA jsou předposlední důležitou zastávkou před samotnými Oscary. Zlaté Glóby jsou za námi, ceny Grammy jsou za námi a teď už jsou za námi i ceny BAFTA (British Academy of Film and Television Arts). Z těch opravdu důležitých cen tak letos zbývají už opravdu jenom ti Oscaři. Napoví nám Bafty, jak dopadne módní přehlídka na zlatých plešounech? Ani zde dámy nezahálely a oblékly se do šatů světoznámých módních návrhářů. A zde již pár fotografií z ono ho večera...

Jessica Alba - šaty Versace
Alčísz

Emma Watson - šaty Valentino
Alčísz

Bonnie Wright - šaty Clements Riberio
Alčísz

Amy Adams - šaty Elie Saab
Alčísz

Thandie Newton - šaty Monique Lhuillier
Alčísz
click for more...

Ceny Grammy 2011 jsou rozdány: A jak to nakonec dopadlo?

18. února 2011 v 16:49 | Alčísz |  .*.Společenské akce.*.
Ve Staples Centru v americkém Los Angeles proběhlo během noci ze 13. na 14. února předávání prestižních cen Grammy. Ceremoniál začal představením k poctě Arethy Franklin, která se nemohla zúčastnit kvůli vážnému onemocnění. Vystoupení, které měly na svědomí Christina Aguilera, jíž se během zpívání podařilo upadnout, Jennifer Hudson, Florence Welch, Yolanda Adams a Martina McBride, uvedl LL Cool J. "Chtěla bych strašně poděkovat všem, kteří mi posílají vzkazy k brzkému uzdravení a všechny ty nádherné květiny. I těm, kteří se za mě během mé hospitalizace modlí. Přála bych si moc být s vámi," vzkázala Aretha z videonahrávky a dodala: "Tak příští rok, o.k.?"
Ceny Grammy tak jako každý ročník i letos provázela velkolepá hudební show. Na jevišti se vystřídaly největší hvězdy hudebního průmyslu - Rihanna, Lady Gaga, Justin Bieber, ale i třeba Bob Dylan.
O šok večera se postarala jak jinak než Lady Gaga. Již dlouho slibovala překvapení na červeném koberci. "Gaga je v inkubátoru," vzkázala chvíli před příjezdem přes svůj Twitter. Na červeném koberci se objevila ukrytá ve velikém vejci za doprovodu několika dalších lidí. Během své performance, kdy zpívala nový singl z desky "Born This Way", se věrohodně vyklubala.
Katy Perry nejenom že pózovala fotografům v róbě s dlouhou vlečkou a s opeřenými křidélky svatého Valentýna, ale ještě všem zamilovaným věnovala svoji píseň "Teenage Dream" ze stejnojmenného alba.
Vybrala jsme pro vás ty nejlepší šaty, které bylo možné během večer na červeném koberci zahlédnout, tak doufám, že se Vám krasavice budou líbit...

Lady Gaga = obří vejce - Hussein Chalayan;
          zbytek - Thierry Mugler
Alčísz

Katy Perry - šaty Giorgio Armani
Alčísz

Rihanna - šaty Jean Paul Gaultier
Alčísz

Jennifer Hudson - šaty Versace
Alčísz
click for more...

Nejvíc crazy look Lady Gaga

4. února 2011 v 23:25 .*.Hvězdný styl.*.
Lady Gaga je známá díky své bezkonkurenční hudbě, ale také díky svým extravagantním outfitům. Některé její kousky jsou nositelné a vytvořené těmi nejluxusnějšími návrháři, ale většina z nich je absolutně šílená, čistá extravaganza. A který byl nejšílenější?
Alčísz
click for more...

Rihanna - sexy rudá dračice v magazímu GQ

2. února 2011 v 21:41 | Alčísz |  Rihanna
Barbadoská dračice Rihanna přijala nabídku pánského magazínu GQ. Na téměř deseti fotografiích, z nichž jedna zdobí titulní stranu, pózuje zpěvačka v sexy spodním prádle. Je vidět, že si pozici sexsymbolu opravdu užívá.
Alčísz
click for more...

Rihanna for Marie Claire

2. února 2011 v 19:01 | Alčísz |  Rihanna
      Díky této snědé krásce se toto vydání časopisu Marie Claire stalo jedno z nejprodávanějších na trhu. Britské vydání s Rihannou na obálce vyšlo již v prosinci loňského roku, ale my jsme si na něj museli počkat až do ledna, kdy se objevil na našich stáncích. 
      Zpěvačka se v otevřeném a emocemi nabitém rozhovoru rozpovídala, jak přežila těžké životní období, jak se naučila milovat svou nedokonalost a proč je teď šťastnější a silnější než kdy dřív. Řeč také došla na její poslední vydané album "Loud", které označila za pestrobarevné
a jeho radostná a melodická hudba je v dokonalém kontrastu se zuřivou temnotou loňského "Rated R", což je její další důkaz o její znovu objevené lásce k životu. "Vše co prožívám, se odráží v mé hudbě." Rated R vyšlo po rozchodu s Chrisem Brownem a píseň jako Cold Case Love nebo Russion Roulette dokonale popisují bolest, kterou jí vztah způsobil.
      Nyní Rihanna opět prožívá šťastné období. Od začátku loňského roku randí s baseballovou hvězdou Mattem Kempem. A na otázku jestli je zamilovaná s úsměvem ve tváři odpoví "Ano. Je fajn. A opravdu hodný." Tak jí budeme držet palce, aby jí vztah vydržel a ona konečně našla toho pravého.
Alčísz
click for more...