Leden 2011

SAG Awards 2011 - aneb komu to nejvíce slušelo?

31. ledna 2011 v 22:06 | Alčísz |  .*.Společenské akce.*.
30. ledna to v Centrum Shrine Exposotion opět žilo. Konal se zde již 17. ročník předávání cen SAG - Sdružení filmových a televizních herců.  Přičemž v samotném dění se to hemžilo nejen krasavci jako byl Justin Timberlake nebo Andrew Garfield, ale samozřejmě také plno krásných dam. Na letošním ročníku se ukázalo mnoho odlišných outfitů - od pohádkových šatů Angie Harmon až po decentní černou, kterou pro tento večer zvolila například Nicol Kidman nebo Kyra Sedgwick. Opravdu se bylo na co dívat.

Angie Harmon - šaty Monique Lhuillier
Alčísz

Kim Kardashian - šaty Marchesa
Alčísz

Hilary Swank - šaty Versace
Alčísz

Julia Stiles - šaty Monique Lhuillier
Alčísz
click for more...

Móda Zlatých glóbů 2011: hvězdy vsadily na zářivé róby.

17. ledna 2011 v 22:06 | Alčísz |  .*.Společenské akce.*.
Již 68. předávání Zlatých globů představuje událost i pro módní fanoušky. Návrháři se doslova předhánějí, která ze slavných krasavic se projde po červeném koberci v Beverly Hilton Hotelu v jejich róbě. Letos tradiční černá stála v pozadí, promenádě kralovaly zářivé barvy, květiny v mnoha podobách a pastelový minimalismus.
Není žádným tajemstvím, že se jarní kolekce většiny návrhářů nesou v duchu excentrických barev. Stejně tomu bylo i u večerních šatů, ve kterých na předávání Zlatých globů objevily filmové a televizní hvězdy.

Michael Douglas & Catharine Zeta Jones - šaty Monique Lhuillier
Alčísz

Lea Michele - šaty Oscar de la Renta
Alčísz

Jennifer Lopez - šaty Zuhair Murad
Alčísz
click for more...