Září 2010

Hvězdný styl na červeném koberci ... Emma Watson

27. září 2010 v 18:45 | Alčísz |  .*.Hvězdný styl.*.
Britská herečka Emma Watson je známá především díky Harrymu Potterovi. V módě umí chodit snad už od narození. Objektivy fotografů ji zabírají při každé příležitosti.
Na slavnostních galavečerech je k vidění jako velká dáma. Společenské události a galavečery či premiéry navštěvuje ve večerních šatech, které tak podtrhují její dívčí půvab.
Skvěle sladěné doplňky jsou základem. V soukromí nosí Emma především pohodlnou streetovou módu, nevyhýbá se ani módním trendy doplňkům.

... v bílých šatech značky Berberry
Alcisz

click for more...

Hvězdný styl na červeném koberci ... Fergie

26. září 2010 v 23:42 | Alčísz |  .*.Hvězdný styl.*.
Stacy Ferguson, zvaná Fergie, vždy něčím překvapí. Jednou vsadí na drsnější image, kdy ji můžete zahlédnout v černé kůži, úzkých kalhotech a na vysokých podpatcích. Podruhé ji zas můžeme vidět v romantické tunice nebo v krátkých či dlouhých šatech. Se svou perfekně vysportovanou postavou si může dovolit cokoliv. Oblečení si vybírá u svých oblíbených návrhářů, kteří vědí, co jí sluší, co kde schovat a co poodhalit. V oblékání se navíc nebojí ničeho, ani těch nejbláznivějších kombinací.
Alcisz.blog.cz
click for more...

Přehlídka šatů na Emmy Awards 2010

18. září 2010 v 20:07 | Alčísz |  .*.Společenské akce.*.
62. ročník udělování výročních amerických televizních cen Emmy Awards v Nokia Theatre v Los Angeles byl opět plný skvostných rób. V neděli (29.8.) v noci na červeném koberci proběhlo další fashion drama - celebrity předváděly róby, šperky, make-up i účesy a "soutěžily" o tu nej. Někdy drama, někdy komedie - jednotlivé róby zde můžete sami shlédnout a posoudit.

 Claire Danes - šaty Armani Privé
Emmy Awards

Kim Kardashian - šaty značky Marchesa Resort 2011
EA

Sofia Vergera - šaty Carolina Herrera
EA
click for more...