Prosinec 2009

Rihanna při natáčení klipu k písničce "Hard"

6. prosince 2009 v 19:58 | Alčísz |  Rihanna
Zpěvačka Rihanna rozhodně nezahálí! Rihanna si půjčila uši od Mickeyho Mouse na natáčení nového videoklipu s názvem "Hard"
Rihanna o klipu řekla následující: "Máme tanky, vojáky, vrtulníky, spoustu roztomilých oblečků a spoustu střel! Bláznivé!". Určitě se máme na co těšit, Rihanna dokáže po každé překvapit.

Hilary Duff na obálce časopisu Nylon

5. prosince 2009 v 14:24 | Alčísz |  Hilary Duff
22-letá herečka Hilary Duff se už od svých 10 let pohybuje v zábavním průmyslu. Od té doby se její život hodně změnil a nyní zaplňuje stránky významných časopisů. Výjimkou není ani lednové číslo magazínu Nylon.

Toto vydání časopisu Nylon vyjde v lednu v roce 2010. Fotografem se stal Marvin Scott Jarrett a Hilary si také v časopise získala článek, kde mluví o své matce, o své kolekci pro DKNY i o své slávě.

O její kolekci pro DKNY:
"Navrhla jsem oblečení , které svými tvary a vzory napodobuje to co mám já v šatníků, a to je to, co se mi líbí. Myslím si, že je unosí mladé dívky, které vědí, že pro každodenní nošení potřebují koženou bundu a pár černých džínů."
O jejím vztahu s matkou:
"Moji matku miluji. Cítím, že jsem stejná jako ona. Nevím jestli je to špatné nebo dobré, ale je to moje matka a mám opravdu štěstí, že je právě moje. Naučila mě tolik věci, a tolik mi toho dala. Má dobré srdce."
Zkušenosti se slávou:
"Jednou jsem šla do nákupního centra a kolem mě byla spousta lidí, mých fanoušků. Tehdy jsem měla opravdu krásný pocit. Cítila jsem se milována. Ale na druhou stranu mám ráda své soukrom,í proto nevyhledávám místa, kde bych byla obdivována."
O roli v Gossip Girl :
"Trochu jsem váhala zda tuto roli přijmu. Natáčení probíhalo docela blízko domova a já jsem si řekla proč ne, je to jen pro kamery. Tato role je tak odlišná ode mě samotné a od některých lidí v mém věku. Ale nakonec jsem ráda, že jsem takovou nabídku přijala."