Říjen 2009

Carmen Electra oslnila Paříž

19. října 2009 v 23:04 | Alčísz |  Carmen Electra
Půvabná Carmen Electra se svůdnými křivkami oslnila Paříž. Její taneční vystoupením v sexy prádýlku mělo velký úspěch (zejména u pánů)…
Carmen Electra, jenž ráda ukazuje tělo předvedla taneční show v Grand Hotelu v Paříži. Při pohledu na její křivky se není čemu divit, že muži z řad diváků doslova šíleli. Součástí vystoupení byl i smyslný tanec uprostřed klece…
Sama Carmen, jenž nemá s nahotou problém prohlásila, že nahá se cítí opravdu krásná a smyslná…

Rihanna připravuje nové CD The Wait Is Ova

19. října 2009 v 22:57 | Alčísz |  Rihanna
21-letá zpěvačka Rihanna se plně soustředí na nahrávání jejího nového CD, který by mělo být zveřejněno již 23.listopadu 2009.
Po předchozích úspěšných CD jako je např. Good girl gone bad, A girl like me nebo Music of the sun, se do její diskografie zařadí nové, připravované CD, které nese název "The Wait Is Ova". 23.listopadu by měla Rihanna také poprvé živě zazpívat nový singl z tohoto CD na "Good Morning America". Tricky Stewart, který produkoval její píseň "Umbrella", již dříve řekl, že Rihanna se během roku vyšplhá opravdu vysoko, a také prozradil, že i na jejím novém CD se bude podílet.
K novému CD nesmí chybět ani originální fotografie a proto kromě zpívání Rihanna pozuje před fotografkou, kterou by měla být Ellen von Unwerth. Focení proběhlo tento týden v Berlině a Rihanna si kvůli němu nechala udělat i nový účes.

Megan Fox vyfoukla Beckhamovým práci

19. října 2009 v 22:44 | Alčísz |  Megan Fox
23-letá herečka Megan Fox se stala tváří spodního prádla a džínů od Armaniho! Nahradila tak bývalou členku skupiny Spice Girls, Victorii Beckham a jejího manžela Davida, kteří s touto značkou spolupracují už dlouhou dobu.
Kolekce je připravovaná na jaro a léto roku 2010. Tohle je opravdu velká příležitost pro Megan!