E.F.N.Y. Kolekce 008 - Taje a Kouzla

6. dubna 2009 v 1:18 | Alčísz |  Eddie Funkhouser New York
Šeptejte s větrem, vlňte se jako voda, tančete s spolu s paprsky světla a vyzvěte zemi, aby předvedla své nové království tajů a kouzel. Čarujte pomocí nekonečné síly vesmírných částic a kouzlete Kolekcí 008 E. Funkhouser New York: Taje a Kouzla - Eddie


RTY
Vyzvěte svou vnitřní bohyni a promluvte jazykem magické krásy. Orámujte, rozjasněte, vybarvěte a zkrášlete své rty s hypnotizujícími účinky.

Lesky na rty
Lesk a linka na rty v jednomOČI
Oči mají tu moc, že dokážou proměnit, přikovat k zemi či přinést do jiné dimenze. Výrazná řada provokativních očních stínů kolece E. Funkhouser New York pomůže odhalit váš vnitřní jas a kouzlo.

Oční stíny trio

Tužka na oči s leskem


SVÁTEČNÍ OBDOBÍ
Svátky jsou tou nejvhodnější příležitostí, kdy můžete nechat zazářit vaše hvězdné kvality v plné síle s vášní a radostí. Oslavujte s výrobky E. Funkhouser New York, které byly navrženy speciálně pro toto kouzelné období roku.

Sada lesků na rty

NEHTY
Okouzlete a upoutejte pozornost pomocí kouzel plných půvabu. Ozdobte své ruce nezaměnitelnými odstíny E. Funkhouser New York Laků na nehty.

Lak na nehty

TVÁŘE
Tváře udávají náladu. Ať už jsou růžové, broskvové nebo přitažlivě červenolící. Luxusní pudry a pigmenty obsažené v Růži na tváře E. Funkhouser New York vytváří dokonale jemné a přitom výrazné odstíny, které vám pomohou jasně a nahlas vyjádřit vaši náladu.

Růž na tvářeOBRÁZKY KE KOLEKCI 008
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama