Eddie Funkhouser navštívil ČR

6. dubna 2009 v 16:18 |  Eddie Funkhouser New York
Eddie Funkhouser navštívil Českou republiku

Newyorský designér a vizážista, hlavní osobnost značky E. FUNKHOUSER NEW YORK navštívil na svém evropském turné Českou republiku. Své výrobky, své umění a obobitý styl líčení představil nejprve sdělovacím prostředkům v Praze v luxusním hotelu Central 30. 10. 2008. Více než 30 novinářů s velkým zájmem sledovalo eddieho práci s modelkami, které bravurním tpůsobem doslova proměňoval, používaje při tom své skvělé výrobky E. FUNKHOUSER NEW YORK ze sezonní Kolekce 008 i ze stéle Profesionální řady.

Eddie je nejen vynikající vyzážista, aletaké poutavý komentátor svépráce. Vše co při líčení prováděl tak ihned popisoval a vysvětloval. Zde mu velmi úspěšně sekundoval známý herec Jiří Langmajer, který celý program moderoval. Sešly se tak dvě hvězdy, které po více než hodinu plně poutaly pozornost přítomných.

Novináři se s výrobky mohli seznámit ještě na výstavce, prostřednictvým tištěných materiálů a vzorků, které na akci obdrželi.

Pokračováním návštěvy Eddieho Funkhousera v České republice byla večerní show. Ačkoliv měl Eddie za sebou již ranní prezentaci pro novináře v Praze, byl jednoznačně hvězdou večera, když zaplněné hale "F" brněnského Výstaviště, kde se sešlo přes 1500 diváků z Čech a Slovenska předvedl nejen své brilantní vizážistické umění, ale i velkou dávku showmanství, kterým dosloval zvedl diváky ze sedadel. Možnost ukázat své kvality přímo s Eddiem na jevišti měly kosmetické školitelky - Jitka Pořízková a Linda Skalická a zvládly to na jedničku, o čemž svědčil obrovský potlesk určený právě jim. Diváci stejně spontánně reagovali i v následujícím doprovodném programu, uváděném moderátorem Alexyndrem Hemalou, ve kterém vystoupily taneční skupina Domino, známá zpěvačka Monika Absolonová a kde proběhla módní přehlídka známého ateliéru Moravec.

Na závěr akcemi nabitého programu shlédli přítomní nádhernou laserovou show, využívající Eddieho hvězdné logo.

Za sebe musim říct, že ta akce byla fakt špičková, sama sem jí viděla. Eddie je fakt borec. A tady je pár obrázků a naskenovala sem vám i vstupenku!:D


... vstupenka

... pódium

... Monika Absolonová
... Eddie Funkhouser

... přehlídka ateliéru Moravec
... přehlídka
... přehlídka
... Monika Absolonová
... lasershow

... hvězdné logo Eddieho Funkhousera
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama